tumblr visit counter
Teşekkürler

Siparişiniz için teşekkürler.

Kitabı indirmek için gerekli link(ler), kitapları satın alırken verdiğiniz eposta adresinize iletilmiştir, lütfen epostanızı (spam ve istenmeyen emailler klasörü dahil olmak üzere) kontrol ediniz. Şayet BitCoin ile alışveriş yaptıysanız ve bize BitCoin gönderdiyseniz, lütfen email ile teyit ediniz - zira BitCoin'lerin hangi siparişe dair olduğunu bilme şansımız yok. BitCoin adresimiz 3LyQLoPYSCmse3dDsSwmcKSYjbEDB6fSqd. Eğer siparişiniz beş dakika içinde elinize geçmediyse ve spam vs gibi klasörleri de kontrol ettiyseniz, lütfen bizimle iletişime geçiniz. İletişim adresimiz şudur: iletisim AT propagandayayinlari.net

Size gelen linke tıkladığınızda bir zip dosyası indireceksiniz. Bu zip dosyasını açtığınızda (unzip ettiğinizde) satın aldığınız kitabı iki farklı formatta bulacaksınız: mobi ve ePub.

mobi formatı sadece Amazon Kindle cihazlar içindir. Ayrıca Amazon'un bilgisayarlarda, cep telefonlarında ve tabletlerde Kindle formatı olan mobi'yi okumanızı sağlayan programları bulunmaktadır. Bu programları dilerseniz amazon.com'dan ücretsiz olarak cihazınıza yükleyebilirsiniz. ePub ise gerçek eKitap formatıdır. Her türlü bilgisayarda, tablette, cep telefonunda ve daha da önemlisi e-Ink kullanan eKitap okuma cihazlarında (Kindle hariç) rahatlıkla okunabilmektedir.

Ayrıca, eğer ileri düzey kullanıcı değilseniz, zip dosyalarını tabletinizde, iPad'inizde, iPhone'unuzda indirmeye çalışmayınız. Önce bilgisayarınıza indiriniz, sonra gerekli dosyaları tabletinize aktarınız. Bazı tablet cihazlarda zipli dosya indirmek ve açmak pek de kolay olmayabilir. Eğer meraklısıysanız, önce iPad'inize, tabletinize unzip yapan bir app indiriniz, sonra bizim kitapları indirmeye başlayınız.

Hatırlatmak isteriz ki eposta adresinize gelen link size özeldir ve 24 saat içinde geçerliliğini yitirecektir. Ayrıca bazı kitap dosyalarımız (özellikle toplu eserler) oldukça büyük boyuttadır (30 MB ve üstü), dolayısıyla dosyaları indirirken sabırlı olmanız gerekebilir.

Tüm sorularınız için yukarıda "iletişim" sekmesine tıklayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ancak, bundan önce Sık Sorulan Sorular sayfamıza bakmanızı rica ederiz.

Siparişiniz için tekrar teşekkürler.