tumblr visit counter
Propaganda Yayınları - Hakkımızda

Propaganda Yayınları, özgürlükçü düşünce sahasında yazılmış özgün eserleri elektronik kitap (e-book/e-kitap) olarak yayınlamayı amaçlayan, Ocak 2011'de Can Başkent tarafından kurulmuş bir yayınevidir.

İlgi alanımıza kurgusal olmayan özgün araştırmalar girmektedir. Bu anlamda, tezler, toplu makaleler, araştırmalar yayınevimize değerlendirilmeleri amacıyla sunulabilir. Bu çerçevede, çeviri, edebiyat ya da kurgusal çalışmalar yayın kapsamımıza girmemektedir. Bizimle iletişime geçerek kitap dosyanızı gönderebilir ya da bir kitap dosyası veya yazar önerebilirsiniz.

Yayınevimiz hakkında sık sorulan sorulara verdiğimiz cevaplar Sık Sorulan Sorular sayfasındadır . Yayın politikamız ve pratiğimize dair birçok sorunun cevabını burada bulmak mümkündür. Yayınevimize değerlendirilmesi üzerine dosya yollamak istiyorsanız, yazar adaylarımıza yönelik hazırladığımız sayfayı inceleyiniz.

Yayınladığımız eserlere "Kitaplar" sayfasından erişebilir, kitaplarımızı dükkanımızdan satın alabilirsiniz. Ayrıca, kitaplarımız babil.com başta olmak üzere, iTunes/iBooks Store, Google Play/Google Books, Barnes&Noble, Kobo, Smashwords, Scribd ve birçok diğer ekitap portalında da satışa sunulmaktadır. Yayınevimize destek olmak için aşağıdaki "Bağış Yap" butonunu kullanabilirsiniz.

Propaganda Yayınları'nı Twitter'da takip edebilirsiniz. Duyuru listemize katılmak için ister propaganda-subscribe@lists.riseup.net adresine email yollayabilirsiniz.

Görme engelliler kitaplarımızı gerekli yazılımlar kullanarak rahatlıkla seslendirebilir. Hemen her işletim sisteminin ve ekitap görüntüleyicinin böyle bir fonksiyonu vardır.

Propaganda Yayınları, BitCoin ödeme sistemini kabül eden tek yayınevidir:
: 3BSi3kmGqfJzY158TLU6fhGPaQezNHwgPp.