tumblr visit counter
Propaganda Yayınları - Teknik Bilgiler

Öncelikle email ile size iletilen link'ten bir zip dosyası indireceksiniz. Bu zip dosyasını açtığınızda, kitaplarımızı üç formatta bulacaksınız.

Bu zip dosyasını tablet bilgisayarınızla, hele iPad'inizle, indirmeye çalışmamanızı öneririz. Zira, iPad kapalı dosya sistemine sahip olduğundan, internetten doğrudan dosya indirme kabiliyeti sınırlıdır. Dosyayı önce bilgisayarınıza indiriniz, sonra iPad'inize ya da tabletinize ya da cep telefonunuza aktarınız.

Propaganda Yayınları olarak, kitaplarımızı elektronik kitap okuma cihazlarında ve cep telefonlarında rahatlıkla okunması amacıyla da ePub ve mobi formatlarında hazırlıyoruz. (Elbette, ePub ve mobi formatları bilgisayarda da kolaylıkla okunabilir.) Dahası, kitaplarımız iPad, iPod ve iPhone'da daha kolay okunabilsin diye iTunes Music Store'da da olarak satılmaktadır.

pdf ile ePub ve mobi formatların en büyük farkı, pdf'nin baskıda kusursuza yakın sonuç vermesi ve ekranda gördüğünüz şekilde yazıcınızdan çıktı alabilmenizdir. ePub ve mobi formatları ise, akan metin biçiminde olduklarından, font boyutu ve tipi ayarlarını yapmaya daha elverişlidir.